Ciężki mecz z Tygryskami!

UKS Granica Ruptawa 3:3 Tygryski Świętochłowice

Remisem zakończył się wieczorny mecz Ruptawy ze Świętochłowicami. Obie drużyny równo o godzinie 19:00 rozpoczęły grę. Już od początku było widać, że nasze dziewczyny nie będą miały tak łatwo jak w niedzielę, ale to ich nie zniechęciło. Pomimo dobrej gry dziewczyn ze Świętochłowic to gospodynie strzeliły dwie bramki, a konkretnie Ola Głogowska, i wyszły na prowadzenie. Do przerwy przyjezdne zdołały strzelić jedną bramkę, po tym jak sędzia odgwizdał rzut karny za zagranie piłki ręką. Po przerwie podopieczne Andrzeja Piwowara zwolniły nieco tempa i cofnęły się głębiej do obrony, co pozwoliło "Tygryskom" strzelić bramkę wyrównującą. Później mecz stał się bardziej wyrównany. Obie drużyny atakowały, ale nic z tego nie wynikało. W końcu bramkę zdobyła drużyna gości. W szeregach obu drużyn panował niepokój. Z jednej strony walka o remis, a z drugiej walka o utrzymanie korzystnego rezultatu. Jak się okazało, w ostatnich sekundach spotkania, bramkę na wagę remisu zdobyła Ola Głogowska, która skompletowała hat-tricka. Tak, więc mecz z Tygryskami zakończył się remisem 3:3.

Gratulujemy przede wszystkim dziewczynom, ze względu na to, że pokazały charakter i potrafiły walczyć do końca o swoje, a to się opłaciło. Dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia dziewczynom w kolejnych meczach!